Ana içeriğe atla

Fotoğraflarımızın Küpünü Yaptım

Kujuma evlilik yıldönümümüzde yaptığım fotoğraf küplerimizi sizlerle de paylaşmak istedim. Üç küp ve bir tane de kartpostal şeklinde yaptım. Eve gelen herkes çok beğeniyor. Bunları sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Nasıl yapılacağını 10marifette anlatmıştım. Fotoğraflarda yüzlerimiz belli olmasın diye bir hayli uğraştım :)
Yazmayı unutmuşum hemen ekliyorum, bunları sertifika kağıdına basarsanız daha iyi olur. Ben öyle yaptım. A4 kağıdına çıktı alınca dayanıksız oluyor. Yaptıklarınızı flash belleğinize kaydedip bu işi fotokopi merkezlerinde de yapabilirsiniz.

Yorumlar

PERİLİ KÖŞK dedi ki…
tam deniyordum fotoğrafları yüklemiştim ki yazıcımın siyah beyaz olduğunu hatırlayarak vazgeçtim :(
seninkiler çok güzel olmuş....
embir dedi ki…
siyah beyazda güzel olur. Ben iki tanesini sepya yaptım. Seçeneklerde siyah beyazda vardı. Bu arada yazımda unuttum bunları sertifika kağıdına bastım. Daha dayanıklı oluyorlar.
Yeliz dedi ki…
çok eğlenceli olmuş eline sağlık.
Yelda dedi ki…
ben 1o marifette gördüğüm zaman yapmayı denedim beceremedim
Birdaha deneyim olmadı tarif edersiniz bana iyice
Yelda dedi ki…
5 resmi okeyliyorum
Küpte nerelere yerleşeceğini gösteriyor ordan sonra ne yapacağım
yanlış bişey yapıyorum heralde
birsürü mail şifre filan soruyo
siteye kayıtmı olamk lazım?
gunduz68 dedi ki…
çıktısı alınmamış bir küpte bende var.Bende 10marifetten almıştım.Sanırım senin sayende olmuştu ama çok güzel fikirmiş.Bir ozalitçinin yolunu tutmak lazım:)
embir dedi ki…
evet gündüz67 10marifete de ben eklemiştim. Sertifika kağıdına basarsan çok dayanıklı oluyor. Ben ofisde yapmıştım. Ömürlük bir çalışma oldu. Çerçeve derdi de yok. Çok keyifli...
orgueli dedi ki…
Evet 10 marifetede eklemiştin, bende yazıcı olmadığı için bakmakla yetiniyorum sadece, gerçekten çok şık olmuş..
embir dedi ki…
Dediğim gibi yazıcınız olmasa da yapıp kaydedin dışarda çıktısını aldırın, çok şık birşey

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak