13 Aralık 2010

Nestle Nesfit Kırmızı Meyveli
Fikri Mühim’in Nestle Nesfit Kırmızı Meyveli kampanyasına katılmıştım. İzlenimlerimi kısaca paylaşmak istiyorum. Öncelikle kokusu şahane, paketi açmanızla sizi mis gibi çilek kokusu karşılıyor. Tadı kokusundan da güzel, ben bu gevrek türü gıdaların çok şekerli olanlarını sevmiyorum, zaten meyveli olanları tercihimdir. Çileğin tazeliği, böğürtlenin doğallığı gevreğin tam buğday olması… hem çok sağlıklı, hem de çok leziz.
Dahası şu kış günlerinde kilo almaya başladıysanız formunuzu korumak içinde süper bir fırsat. Sigarayı bırakalı 5 ay oldu ve aldığım kiloları nasıl vereceğimi bilemiyorum. Bu hafta bir İzmir seyahatim var. Dönüşte 2 hafta boyunca,  günde 2 öğün, 2 kase kırmızı meyveli nesfit yiycem. Kilomda azalma olup olmadığını sizlerle paylaşırım. Bakalım söylenildiği gibi zayıflatıyor mu? Şurada nestle nesfit’in sayfasından da zayıflama tiyolarına ve egzersizlere ulaşabilirsiniz.


3 yorum:

Anne Kaz dedi ki...

Ben bitirdim bile :)

embir dedi ki...

benimki de bitti yenisini alıcam, indirim kuponlarından birkaç tane kendime ayırmıştım.

Adsız dedi ki...

Female Nude Celebrities - Newest Celebrity Porn Videos, Hottest Female Celebs Nude Picture Galleries, Sexy Pics, Celebrity Sex Tapes And Crazy Female Celebs Porn. [url=http://housearticles.info/celebrity-stolen-video.html]housearticles.info[/url]