Ana içeriğe atla

bir boyunluk daha / scarf


by embir

İşte sizlere bir boyunluk daha...

Bunu da annem bayramda örmüştü. Rengini beğenince ipi aldı ve başladı örmeye. Benim favori renklerim pembe ve mor bunu bilmeyen kalmadı. Belkide o kadar çok pembe ve mor eşyam oldu ki ondan başka renkler olması hoşuma gidiyor... Nedret ablanında örgü boyunlukları vardı. Şuradan örgü işlerine bakabilirsiniz.

Diğer boyunluklarımı görmek için buraya, tüm örgülerim için buraya bakabilirsiniz. Olmadı tüm aksesuarlarımı incelemek isterseniz de buraya bakabilirsiniz.

Şimdi benim gidip çamaşırlarımı asmam sonrada evimi toparlamam gerekiyor. Siz yorumlarınızı yaza durun ben dönünce cevap yazayım....Yorumlar

ÇOK GÜZEL GÜLE GÜLE KULLAN,KOLAY GELSİN.YORMA KENDİNİ EV İŞİ BİTMEZ YAP YAP.....ÖMÜR TÜKETİYOR
neduk dedi ki…
Aman da, güzelim bana link vermiş:)))
Teşekkür ederim. Yine dört ayağının üstüne düşmüşsün bakıyorum. Anne de,kayınvalide de seni bol bol şımartırlar yine bu kış:) Sevgiler.
CAFE PEPELA dedi ki…
Mm,çok cici olmuş!
Emeğine sağlık:)
Kolay gelsin bu arada..
Sevgi ve selamlarımla

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak