Ana içeriğe atla

Bir aparatla müthiş saçlar / Bump it up

Bu saç aparatını ilk kez Derya Baykal'ın programında görmüştüm. Ondaki iki boydu. Saçınızı tepeden azıcık kaldırıp bu aparatını koyuyorsunuz ve saçınızı tekrar indiriyorsunuz. Sonuç krapelenmiş gibi duran ama saçınızı yıpratmayan bir görünüm. Aşağıda o aparatla yapılan farklı saç modelleri var. 

Sanırım yakında çinliler bunları Türk piyasasına da sürerler... KaynakYorumlar

STYLE M dedi ki…
bayildim ne guzel.
ilk defa gördüm hepimize lazim dimi ;))
leyya-craftmania dedi ki…
züpper bişiy buu.ayhh hep aşasını gösteren saçlarım artık havaya kalkacaklar:)e bu cinliler ne vakit gönderecekler bunu bize??ilk defa düzgün bişey yapmışlar zaten:))
nalan dedi ki…
Benim kız da gelirken getirmişti.
Yakında gelir Leyya,
Abd den neyi gördümse döndüğümde burada da vardı. Hatta daha da ucuza Bendeistiyorum.com da çıkar yakında
:) dedi ki…
ben de istiyorum bundaaaaaaaann.. bayıldımm...! süpper bi fikir bu ..
embir dedi ki…
ya evet çıksın artık da alalım...
fundaceyhan dedi ki…
Bir krapesever olarak bayıldım bu fikre.
Adsız dedi ki…
Selam canım, bende daha önce bu blogda görmüştüm hatta arkadaşa yorum yazdım nasıl memnunmusun diye ancak kullanışlı olmadığını söyledi...
Benimde hevesim kaçtı açıkcası cesaret edemedim ebay dan sipariş verip onca uğraşmaya...

http://budabenimasalim.blogspot.com/2010/06/ebaydan-bumpits-siparisim.html


bahsettiğim yazı burda bir bakın isterseniz...
decodeniquo dedi ki…
üzgünüm ben de alırken çok heyecanlanmıştım ama pek bir işe yaramıyor.. :/ bol saçlı bir insanım ben, hani bumpit'i kapatmakla ilgili bir derdim de yok ama bumpit'in konulduğu yerde garip bir yükselti oluyor, sonra aniden abuk bir düzlük.. yok.. ben sevmemiştim bunu... hayır saça krepe yapıldıktan sonra takıldığında biraz daha doğal duruyor ama krepe de yaptıktan sonra ne anladım ben bu işten.. niye var o alet, zaten kabarıyor krepeyle.. o değil de magic leverag çok güzel ;) çok ama :) zahmetsizce ve saçları kırmadan maşalı geziyorsunuz hep, bayılıyorum!

Bu blogdaki popüler yayınlar

Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. KaynakBalkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak