Ana içeriğe atla

Pharmaozon Ozon Serumu


Sizlere süper bir ürün tanıtmak istiyorum. İsmi Pharmaozon cilt bakım serumu, kendisi ülkemizde ilk ve tek ürün. Yaşlanmaya karşı etkili, lekelere ve selülite karşı savaşan, ter kokusunu bile engelleyen... o kadar çok özelliği var ki anlatmakla bitmiyor. Nedir bu serum diyecek olursanız gelin özelliklerini hep birlikte okuyalım.

ÖZELLİKLERİ

  • PHARMAOZON SERUM yoğun ozon ve jel formülü ile "fully ozonated olive oil"in diğer çok etkili doğal bileşikler ile karışımından elde edilmiştir. 
  • Ozon Serumu jel formunda olduğu için ozonlu yağlara göre etkisi 10 kat daha fazladır. 
  • Yüksek konsantre medikal ozon içerir.
  • Olive Oil, Shea Butter, Borage Oil, Citrus Medica Limonum Oil ile güçlü ve benzersiz hızlı bir etkiye sahiptir.
  • Kimyasal, sentetik petrol türevi alkol ve allerjen hiçbir katkı maddesi içermez. %100 doğaldır.


PHARMAOZON KULLANIM YERLERİ


Anti-Aging, Kırışık Giderici, Sıkılaştırıcı, Toparlayıcı ve Cilt Sarkmalarına Karşı: Yoğun oksijen ile yaşlanma nedeniyle, uzun süre oksijenlenmeyen hücreleri oksijene doyurur. Mikro dokuda bozulmuş olan oksijen dengesinin yeniden düzenlenmesine yardımcı olup yaşlanmayı geciktirir. Cilt hücrelerinin antioksidan etkisi ile korunmasına destek olur, hücre içi detoksa yardım eder. Cilde canlılık ve parlaklık verir. Cilt hücreleri için büyüme, bölünme ve yenilmesini sağlamaya destek olur, cildin peptit bağlarından oluşan elastin liflerini korumaya yardımcıdır. Doğal botoks etkisini destekler. Onarım ve yenilenme için yapı taşı oluşturulmasına yardımcıdır.

Leke: Yaşlılık ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için formüle edilmiş ve cildin tonlanmasını sağlayan güçlü bir hücre yenileyici serumdur.


Akne Tedavilerinde: İçeriğinde bulunan aktif oksijen sayesinde iltihaplı sivilceleri ve sivilce oluşumuna sebep olan bakterileri öldürmeye, yeni sivilce oluşmasını engellemeye yardımcıdır. Gözenekleri sıkıştırır ve komedon-siyah noktalar oluşumunu önler.

Selülit: Bacaklardaki dolaşım sisteminin düzene girmesine ve bölgedeki portakal kabuğunun azalmasına yardımcı olan hücre yenileyici özelliğe sahiptir.

Çatlaklar: Çatlakların görünümünün hafiflemesine destektir.

Ter Kokuları: İstenmeyen tüm kokuları ve ter kokularını engellemeye karşı bir kapatıcıdır.

Yanık Tedavilerinde: Radyasyon, güneş yanığı ve tüm yanıkların ağrısının azalmasında ve iyileşme sürecinde tıbbi tedaviyi destekler.

Lazer Epilasyon Sonrasında : Yardımcıdır.

Skarlarda (İzlerde): Yardımcıdır.

Varis Yarası (Venöz Ülser): Bu bölgelerde ozon serumu kan akımını sağlayan kılcal damarları genişleterek kan ve oksijen dolaşımını arttırmasına destektir.

Pişiklerde ve Yatan Hastaların İyileşmesinde (Dekubitüs Ülseri): Yardımcıdır.

Diabet (Şeker) hastalarının iyileşmeyen ve enfekte olmuş inatçı yaralarında: Yardımcıdır.

Nasır-Liken Planus: El ve ayaklarda oluşmuş nasır ve benzeri ölü hücrelerin giderilmesine yardımcıdır.

Açık Yaralarda: Açık yaraların iyileşmesinde antibakteriyel ve antiseptik özelliğinden dolayı destekleyicidir. Ayrıca çeşitli deri enfeksiyonları ve deri hastalıklarının tedavisinde destekleyicidir.

Deri Enfeksiyonları: Herpes, piyoderma Atopik Dermatit (kuru cilt nemlendiricisi) özelliğindedir. Sedef Hastalığı (psöriasis ve psöriatik artrit), Lokalize skleroderma akne, egzama, nörodermatit, dermatitis herpetiformis, seboreik dermatit gibi alerjik deri reaksiyonları ile el, ayak, tırnak mantarları tedavisinde doğal yardımcıdır.

Eklem Sağlığı ve Masaj: Kas ağrılarının giderilmesi ve eklem sağlığının desteklenmesini sağlar. Hareket sisteminin mikro dolaşımını arttırır. Antrenman periyodunda ortaya çıkan yeni damar oluşumu, kas proteinleri ve enzimlerin artışını destekler, yorgunluğunu önler. Bu şekilde kaslarda üretilen ve yorgunluğa neden olan laktik asit miktarını düşürür. Oluşan spor yaralarında daha kısa sürede tedaviye destek olur.

PHARMAOZON Nasıl Kullanılır?
Kırışıklar-Antiaging: Temiz ve kuru cildinize günde iki kez uygulayınız.

Akne: Temizlenmiş cilde, aknelerin üzerine günde iki kez uygulayınız.

Leke: Lekeli bölgeye önce peeling uygulayarak ölü deriyi atınız. Düzenli olarak sabah-akşam Pharmaozon uygulayınız. Gündüz güneş korumanızı ihmal etmeyiniz.
Selülit: Selülitli bölgeye temiz vücuda sabah ve akşam düzenli olarak masaj ile uygulayınız.
Böcek sokmalarında, radyasyon, güneş yanığı ve tüm yanıklarda, açık yaralarda günde 2 kez sürülür.
Eklem sağlığı: Masaj yaparak kullanılması önerilir.
Pişiklerde: Pişik olan bölge temizlendikten sonra Pharmaozon sürülür.

Bu bu bilgiyi benimle paylaşan herşeyedeva ekibine ve pınara teşekkürler.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. KaynakBalkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak