03 Ocak 2011

embir'den sürpriz yılbaşı hediyesi sonuçlandı

Evettttt, 03 Ocak 2011 tarihinde sonuçlanacağını söylediğim sürpriz yılbaşı çekilişimi tamamlamış bulunmaktayım. Çekiliş hakkında yaklaşık 115 yorum aldım. Ancak bunlardan bazıları mükerrer çıktı, bazıları ise bloğumu izlemeye almamışlardı. Burada hediye ilanını yaptığım yazımda istediğim şartlar ise bloğumun izlemeye alınması ve sadece bir kez katılımın olmasıydı.

İki saattir, yemek bile yemedim çekilişin adaletli olması için derin bir incelemeye başladım. Önce gözümle görebildiğim mükerrer yorumları silip bir kişinin sadece bir kez yarışmaya katılmasını sağladım. Sonra tüm yorumları excele attım. Sadece isimleri bıraktım. Bir sayfa da bu liste kaldı. Aynı listeyi bir sayfaya koplayıp A'dan Z'ye süzdüm. Böylece göremediğim mükerrer katılımları tespit ettim. İptallerde herkesin ilk yazdığı yorumu bırakıp diğerlerini sildim. Bu işlemi ana listemde ve yorum sayfasında da yaptım. Sonra herkesin sayfasını ziyaret edip izlemede olup olmadığımı kontrol ettim. İzlemeye almayan arkadaşlarında yorumlarını ve ana listeden isimlerini sildim. Böylece 93 kişilik bir liste çıktı ortaya...

Ben buradaki random çekiliş sitesini kullandım. Çünkü aynı anda çoklu çekiliş yapılabiliyordu. Size de tavsiye ederim. 

Sıra kazananları açıklamaya geldi. Kazan üç numara 75 - 12 - 59 oldu. Yani; Hayriye, Özlemce ve Eliffff oldu :)) Arkadaşlarımı tebrik ediyor ve çekilişe katılan herkese canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. 

Çekilişi kazanan arkadaşlarım bana adreslerini e-mail atarlarsa en kısa sürede hediyelerini kargolayacağım.

Sevgiler...


by embir

6 yorum:

embir dedi ki...

gracias

ÖZLEMCE dedi ki...

embir çok teşekkür ederim.çok mutlu oldum.mutlu yıllarrr

embir dedi ki...

ah canım tebriklerrrr

zeynep78 dedi ki...

tebrik ederim :)

hayriye dedi ki...

teşekkürler çok mutlu oldum ben.hepimiz için güzel bir yıl olsun

Çılgın Eltiler dedi ki...

tbbrkler arkadaşlar