Ana içeriğe atla

3 Boyutlu Saç Tasarım Programı / 3D hair style


by embir

Eskiden resminizi yükleyip hangi saç modelinin size daha çok yakıştığını denediğiniz tasarım programları vardı ya işte şimdi bunların 3 boyutlusu çıkmış. Önce üye oluyorsunuz sonra minik bir anket var onu dolduruyorsunuz. Cinsiyetiniz hangi tarz saç modeli kullanmayı istiyorsunuz, saçınızın uzunluğu gibi bilgiler var. Daha sonra önden çekilmiş net bir fotoğrafınızı sonra yandan çekilmiş bir fotoğrafınızı yüklüyorsunuz. Ondan sonraki aşama biraz meşakkatli, gözleriniz dudaklarınız, alın, kaş, çene, yüzünüzün her yerini gösterilen şekilde işaretliyorsunuz. Sonra program size yakışan en iyi saç modelini 360 derece döndürerek gösteriyor.

Sonrasında da başka bir çok modeli aynı şekilde görebiliyorsunuz ama onlar kafanıza tam oturmamış oluyor, ben beğenmedim. Burası demo sürümü sanırım. Sonra ücret kısmı çıkıyor, sizde siteden çıkıyorsunuz.

İlk modelde print screen yapmayı unutmayın ya da beğendiğiniz diğer modellerde...
Kaynak

Yorumlar

Emelin Güncesi dedi ki…
Uzun zamandır böyle bir şey arıyordum,çok teşekkürler embir.
embir dedi ki…
ne demek rica ederim canım:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. KaynakBalkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak