Ana içeriğe atla

Bu Çanta Annem İçin

Image Hosted by ImageShack.us

by embir

O kadar çanta diktim bir tane de anneme dikeyim dedim. Ama onun ki özel gün çantası değil haliyle:)) İlaçlarını içine koysun diye yaptım.

Siyah polar ile çalıştım, üzerine metalik gri boncuklar diktim, kapak kısmına da şerit pul geçirdim, altına da cırt bant ohhh sen sağ ben selamet bitti gitti:)) Valla gitti, annem gitti çanta da onunla gitti ama ay sonunda gelecekler:))

Dün akşam ki (aslında bu yazıyı gece hazırlıyorum ama siz okuduğunuzda dün olacak) tabu sonucu da kızların galibiyeti ile sonuçlandı. Bunu saymayız tekrar oynayacağız deselerde hasta olmama rağmen erkekleri yenmiş olmanın verdiği hafiflikle uçarak evime döndüm. Bir tabu maceramızı kaydedip, sonrasında deşifre yapıcam ve yayınlayacağım, çünkü çene ve karın kaslarım hala ağrıyor, ayyyy çok güldük yaaaa:))))

Yorumlar

ÇANTALARI BEN DE KISKANMIŞTIM NE İŞİME YARARKİ DEDİM İLAÇ HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ SAĞ OL.
kedicibasi dedi ki…
tüm yaptığın özel şeyler çok güzel:) bir yorumda çok post vurdum:) iyi günler:)
embir dedi ki…
Ninecim ilaç koy, selpak koy, telefon koy sonra ne bilimmm hımmm fotoğraf makinesi koy, anahtarlarını koy, bozuk paralarını koy, toka koy, makyaj malzemeni koy yani illa koyacak bişi bulunur:))

kedicibaşıcım teşekkürler, öpücükler...
*ayliz* dedi ki…
canım elerine sağlık
anneciğinde güle güle kulanması dileğiyle
şule dedi ki…
elinize saglık hoş olmuş anneniz güle güle kullansın
embir dedi ki…
aylizcim ve şulecim çok teşekkürler, öpücükler.
SEZGi dedi ki…
bunları millet gece çantası gibi kullanıyorr canım wallla kokoş anneelerin kokoş kızları
embir dedi ki…
:)) ben bu çantalara özel gün çantası diyorum ya arkadaşlar da özel günü düğün parti falan sanmışlar:)) Annem yaşı itibariyle özel gün yaşayamadığı için yaşına uygun ilaç çantası yaptım:)) Ama haklısın bu düğünlük oldu.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak