Ana içeriğe atla

Özel Gün Çantası Set Olursa Nasıl Olur?

Image Hosted by ImageShack.us

by embir

Efendim çoook önceleri özel gün çantasının setini yaptığımı demiştim ammavelakin paylaşmak bugüne nasipmiş:))

Şimdi bu set nasıl oluyor diyorsanız hemen açıklayayım. Özel günleri ağrılı, sancılı geçenler var ise onlar için setin en küçük parçası üstten kapaklı ve cırt bantlı olarak tasarlandı, içine ağrı kesicisini, mide ilacını vb koysun diye. Yani amacımız bunun içinde ilaçlarımızı muhafaza etmek:)

Bir diğeri ise hijyene önem veren ve her daim taze olmak isteyenler için (allahım sanki reklam metni yazıyorum) kendisi ince uzun ve ilaç çantası gibi kapaklı ve cırt bantlı, bu çantayı çantanızda her gün taşıyabiliyorsunuz:)

Sonuncusu ise artık bildiğiniz, hatta bıktığınız klasik özel gün çantası...

Kenar süslemesini kalın atkı ipini fırfır yaparak diktim. Artık adı neydi bilmiyorum demeyeceğim öğrendim zürafa dikişi ile de birleştirdim. Bu bilgi içinde nokur'a çok teşekkürler.

Yorumlar

banuca dedi ki…
Diyecek bir şey yok, fabrikasyon sete elişi set hazırlama fikri doğrusu hiç aklıma gelmezdi. Tebrikler...
embir dedi ki…
:)) ya banucum işi ilerlettim ben sorma canım. Bakalım acaba başka ne çantası olur? Fiammanın ısrarla istediği selpak çantasından da yapıcam :))
karabidikim dedi ki…
embir yaparda nasıl olursa öyle olmuş.
yani mükemmel olmuş.ellerine sağlık.Fırfırlara bayıldım.İlaç kutusunada ayrı bayıldım çünkü benim çantamda her daim;minoset,forza ve famodin bulunur.Tebrikler uygulıcam en kısa zamanda fikir için çok saol canım :) sevgiler...
neduk dedi ki…
Çok tatlı bir takım olmuş.Elceğizine sağlık.Dur seni biraz kızdırayım:)))
Bunların hepsini bir arada tutacak bir çanta daha yapman gerekiyor.Bir de vampirin sallama çay içeceği kupa eksik:)))Çok iğrenç bir espri oldu:)))
Adsız dedi ki…
ben ağrılı sancılı olandan alayım :)mümkünse 7 taneyi de aynı anda alabilsin:)))
embir dedi ki…
nedret ablaaaa :))
ay bundan hemen çantama almam lazım, nerede benim ilaçlarım...

Beğenmenize sevindim arkadaşlar, eylülcüm tamam sana 7 lisinden yapalım.
pembe tatlar dedi ki…
Maşallah canım süpersin:)))
Az değil çok bayıldım bunlara. REnkleri süsü çok güzel, deniz hissi veriyor. Ellerini seveyim senin..
embir dedi ki…
pembe tatlar ve gülencim çok teşekkürler. Elimden geldiğince yapıyorum işte:)

Şimdi başka işlere dalmak üzereyim. Ahhh ahh aklımda bir dünya proje var. En iyisi listelemek, sonra unutuyorum valla.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak