Ana içeriğe atla

Ayakkabılı Özel Gün Çantam

Image Hosted by ImageShack.us
By embir
Yine yeni yeniden özel gün çantası yaptım. Her akşam bir adet yapıyorum. İnanılmaz hoşuma gidiyor. Her yaptığım bir öncekinden daha farklı olmaya başladı. Şimdi elimde olan ayyy çok şeker. Bitsin bir de toplu foto çekicem. Sanırım 10 tane oldular. E artık yeter değil mi?

Bunu da polar kumaş ile yaptım. Üzerine ayakkabı işledim. Hikmet teyzenin verdiği dantelli bandın altına üstüne ve ortasına ip geçirdim. Oldu da bitti. Bunların en eğlenceli tarafı ise hepsini elimde dikmem. Makineniz olmasa da bunlardan yapabilirsiniz.

Haydi hoşçakalın...

Yorumlar

red purple dedi ki…
Çok hoş gözüküyor. Elinesağlık. Bir çok amaç için kullanılabilir gibi duruyor.
Sevgiler...
selmatozan dedi ki…
böyle kısa zamanda biten minik şeyleri çok şeviyorum, emeğin meyvesi hemen ortaya çıkıyor, diğer çantalar da güzel de sanki bu daha bir cicili olmuş, eline sağlık:)
nergisce dedi ki…
cok seker olmus:D
Karen Hanim dedi ki…
Çok güzel. Daha büyük olsa seyahata gidince ayakkabı için torba olarak kullanabilirsiniz. :)
sesiber dedi ki…
ya ben ne aptalım. etiketleri okumasam hala devam edecektim bu aptallığıma. Marifette de gördüm,burada da. Özel gün çantası deyince, düğün vs... için düşündüm. ya düğünde falan nasıl takılır bunlar, "polar bir de" dedim. ped çantasıymış. benim gibi düşünen başkası da varmı, varsa söylesin de içim rahatlasın. :)))
Elleirne sağlık embirim, çok güzel olmuş.
embir dedi ki…
ay sesim güldürdün beni, aşk ol bu çantayla düğüne gidilir mi ayol :))) Gerçi belli de olmaz he he he
irem dedi ki…
embircim çok güzel olmuş çok kullanışlı bu çantalar ben özellikle almanya hediyeni beğendim
irem dedi ki…
embircim çok güzel olmuş çok kullanışlı bu çantalar ben özellikle almanya hediyeni beğendim
irem dedi ki…
harika olmuş çok kullanışlı
irem dedi ki…
harika olmuş çok kullanışlı
irem dedi ki…
harika olmuş çok kullanışlı

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak