Ana içeriğe atla

SÜRESİNİ BİLMEDİĞİM BİR ARA

Merhaba arkadaşlar,

Az önce aldığım haber ile acilen şehirdışına görevlendirildim. Ne kadar süre evime dönemeyeceğimi bilemiyorum. Valizimi hazırlamak için eve geldim sizlere de veda edeyim istedim. Birazdan evden çıkıcam, umarım herşey düzelir ve en kısa sürede evime dönebilirim.

Herkese afetsiz günler diliyorum.

Haydi kalın sağlıcakla....

Yorumlar

derya dedi ki…
Canım benim sağlıklı olalım herşey gelip geçer.Allah kuvvet versin bir
an önce kauş evine ve sevdiklerine
kucak dolusu sevgiler...
neduk dedi ki…
Embir'ciğim.Kolay gelsin.Zor günler geçirecek gibi görünüyorsun.Yarın daha kötü yağacakmış yağmur.İnşallah çok kötü durumlara şâhit olmazsın.Allah sana da kurumunun görevli tüm elemanlarına da yardım etsin de çok insanın imdâdına yetişin.
SEMYIL dedi ki…
Canıımmm :((
inşallah kısa sürede dönersin.
yolun açık olsun sende kendine iyi
bak. özleyeceğim seni. öpüyorum :)
sesiber dedi ki…
oyy Embirim sel yüzünden mi gidiyorsun? Burada da bugün için uyarı verdi ve az önce yağmur başladı. İnşallah birşey olmaz.
Allah kolaylık ve sabır versin tüm afetzedelere.
fgyapar dedi ki…
sağlıkla git gel canım,öpüyorum.
özge dedi ki…
belki ordan da girersin,iyi yolculuklar,su gibi git su gibi gel
Iraz dedi ki…
Üzüldüm..Keyifle okuyordum..
ada ve deniz dedi ki…
iyi yolculuklar. kolaylıklar
celebi74 dedi ki…
embirciğimmmm
güle güle git güle güle gel..
selametle..
herşey yolunda ve kararında olsun..
seni özleyeceğim..
Cocukla Cocuk dedi ki…
Kolay gelsin, afetle ilgili bir görev mi yoksa merakımdan sordum
fiamma dedi ki…
Sevgili embircigim, Allah yardımcın olsun ve yolun acık olsun. Tez zamanda gorevini basarı ile bitirip aramıza dönmeni diliyorum...
Paşa dedi ki…
saana kolay gelsin umarım bir sorun yoktur..
Embir'im dileklerin dileklerimle pişti oldu. Bu aralar sen valizini hiç boşaltamayacaksın anlaşılan :(
Umarım her şey iyileşir ve evinde uyursun yeniden güzel bir güne uyanmak için.
Afet mi, bile bile lades mi!?
Öpüyorum!
Umarım bir aksilik yoktur canım
neduk dedi ki…
Embir'ciğim...Çok oldu be kuzum.Nerelerde kaldın?Karnın tok mu, sırtın pek mi?

Bu blogdaki popüler yayınlar

Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. KaynakBalkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak