Ana içeriğe atla

Çocuk İstismarına HAYIR

Bu yazıyı sevgili craftwoman'ın bloğunda gördüm ve buraya taşıyarak çocuk istismarına karşı yapılan kampanyaya destek olmak istedim. Sizlerde bu kampanyaya destek olmak isterseniz http://kampanya.annecocuk.com/ sitesine girip en altta yer alan çok kısa (ad soyad, e-mail adresi, yaşadığınız şehir, kampanyayı nereden öğrendiğiniz bilgisi) formu doldurun ve gönderin. Bu formlar T.B.M.M. Başkanlığı ve Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanlığına gönderilecekmiş.


Ben ekte yer alan formu doldurdum ve formu dolduran 1993. kişi oldum. Lütfen bu konuya daha da duyarlı olalım, söz konusu kampanyayı çevremize yayalım.

Yorumlar

Adsız dedi ki…
Dstek için sağol canım arkadaşım linç etmeli topunu :(
ayçanın dükkanı dedi ki…
hemen giriş yapıyorum ve bloguma ekliyorum... teşekkürler şekercim duyarlılığın ve bilgilendirmen için...
Çiğdem dedi ki…
Bende ayvalık bloğuma yazıyı taşıyorum belki fayda olur...
embir dedi ki…
arkadaşlar duyarlılığınız için teşekkür ediyorum. Bu bilgiyi ne kadar yayabilirsek o kadar güzel olur. Craftcım çok haklısın kesinlikle linç edilmeliler.
biryudumhobi dedi ki…
canım güzel yorumun için teşekkür ederim hayırlı geceler:)
Cocukla Cocuk dedi ki…
Hepimiz sitelerimizde duyuduk inşallah işe yarar bu kampanya
embir dedi ki…
umarım ç.ç...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak