Ana içeriğe atla

işte zuzuuuuİşte benim konu mankeni olan zuzum bu :) Gelen yoğun istek üzerine onu sizlerle tanıştırmak istedim. Kendisi peluştan yastık olarak üretilmiş ama bizim evde yastık niyetine pek de kullanılamadı :))
Zuzuma pembe polar şalımdan arkadaş yapıcam taaa ne zamandır ama henüz kısmet olmadı :)
Ne kadar şirin uyuyor değil mi?

Yorumlar

makhina hobi dedi ki…
çok şirin birşey arşive kaydettim bizim zuzuya bi arkadaşta ben yapayım bari :))hayırlı akşamlar arkadaşım
PERİLİ KÖŞK dedi ki…
çok şirin ,sevimli bir konu mankeni :)
Cocukla Cocuk dedi ki…
çok hem de çok şirin arkadaşsız bırakma ama zuzu yu
embir dedi ki…
Teşekkür ederim arkadaşlar, evet zuzular yalnız kalmasın:))
Sibel Başaçık dedi ki…
Ne güzel bir zuzuymuş bu böyle, tam sarılmalık, arkadaşını da bir yap da görelim bakalım :)
Anne Kaz dedi ki…
bende merak ediyordum bu konu mankenini çok havalı duruyor ama ..
Adsız dedi ki…
Evet ben kendiyle daha önce de tanıştım zuzuyu çok sevrim ama seni daha çok Embişim.
Yeliz dedi ki…
benimde zuzu kumbaram var el emeği değil seramik ama çok tatlı. senin kide çok şekermiş:)

sevgiler
embir dedi ki…
arkadaşlar çok teşekkür ediyorum. Evet zuzuya arkadaş yapınca onu da sizlerle tanıştıracağım. Bu arada bende seni cw'cim :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak