20 Kasım 2008

Kitap tutucu

Bu kitap tutucu çok beğendim, tasarım ve işlevsellik birbirini tamamlamış. Belki benzer tutucuyu çocuklarımızın bebekleri ile kendimizde yapabiliriz. Bir barbie bebek ile erkek versiyonu olan bebeğimizi cany miydi ismi? Neyse onlarla benzer bir çalışma yapılabilir. Hatta erkek bebğin eline bir buket çiçek verip kızı bekliyormuş gibi de yapabiliriz. Bunu ve bunu da beğeneceğinizi düşünüyorum.

6 yorum:

Bitki Cadısı dedi ki...

bunu pek beğendim canım,benim küçük oğluşumunda ayılı kitap tutucusu var ya..:))

embir dedi ki...

ohhh ne güzel, oğluşunu da yumoş yanaklarından öpüyorum :)

Sibella dedi ki...

Çok hoşmuş hayatım, o kadar kitapları seven biri olarak hiç şöyle güzel bir kitap desteği niye yapmadığımı düşündüm ilk defa..

♥ Craft Woman ♥ dedi ki...

Embişim alasını yaparız biz senle :)

embir dedi ki...

Sibelcim sende craftım da en alasını yaparsınız. Bunlar size fikir versin diye buraya geldiler :))

Adsız dedi ki...

hey embir.blogspot.com blogger found your blog via search engine but it was hard to find and I see you could have more visitors because there are not so many comments yet. I have discovered website which offer to dramatically increase traffic to your site http://xrumer-service.com they claim they managed to get close to 4000 visitors/day using their services you could also get lot more targeted traffic from search engines as you have now. I used their services and got significantly more visitors to my website. Hope this helps :) They offer most cost effective services to increase website traffic Take care. Jeremy