Ana içeriğe atla

Tüylü Peri Kızı Tacım / hairgripİşte karşınıza yeni bir taç süslemesi ile çıktım :)) Bu aralar bunlardan bol bol göreceksiniz. Çünkü süslemek için bol miktarda taç aldım:))

Biraz daha taç yapayım bunların hepsini pasajıma ekleyeceğim. Almak isteyen arkadaşlarımı pasajıma beklerim. Biraz taç hakkında bilgi vereyim. Saten kurdele ile çevresini kapladım. Elimde Hikmet teyzemin verdiği parça kürkler vardı. Onları kullanarak ve saten kurdeleden fiyonk yaparak tacımı süsledim. Tabi bir de taşlı peri kızım vardı onu da üzerine yapıştırdım.

Bakalım kimler beğendi tacımı?


Yorumlar

***tasanart*** dedi ki…
Favori rengim ,ellerine sağlık çok cici olmuş.
Gözyasi / Buket dedi ki…
Hediyeleri severmisin? Bizde blogumuzda sana cok kücük bir hediye sakladik. Bir ara gelir alirsan cok seviniriz.

Gözyasi=)
embir dedi ki…
tasanartcım çok teşekkürler, Gözyaşıcım sana da teşekkür ederim ancak hediye almıyorum:( ama az sonra bloğuna gelicem.
gülten dedi ki…
çok beğendim embir kızım eline koluna aklına sağlık. Kızıma da göstereyim oda denesin. Haydi kal sağlıcakla
Creative Mind dedi ki…
How lovely....super cute..thanks for sharing...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak