Ana içeriğe atla

Keçe Terliğim / felt slippersPaylaşmayı unuttuğum bir çalışmayı da sayfama taşımayı başardım. Tamamen keçeden yapılmış terliğimi kujum ilk Kırgızistan görevinden dönerken getirmişti. Cıvıl cıvıl çiçekli terliğim ayağımı da çok sıcak tutuyor. 

Keçe seven arkadaşlarım belki terlik yapmak isterlerse örnek olur diye paylaşıyorum. 

Herkese keyifli bir hafta diliyorum, her şey gönlünüzce olsun. 

Sevgiler


Yorumlar

dikisdersi dedi ki…
çok şeker olmuşlar...
YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok güzelmiş, ii günelrde kullan
hobivakti dedi ki…
Ne kadar şirin görünüyorlar. :)

Cıvıl cıvıl bir terlik. Güle güle kullan. :)
Adsız dedi ki…
Çok şirin gözüküyorrr yaa:) Yapılır bu dimi:) Kesin hamarat hatunlarda ampül yanmıştır görünce:) Teşekkürler paylaşım için..
neduk dedi ki…
Çok güzelmiş Embir'ciğim. Elimde kalınca bir ham keçe var. ''Ne yapsam?'' diye düşünüp duruyordum. Cesaret edebilirsem yaparım belki. Sevgiler.
Adsız dedi ki…
Harikaaa ama yaaa bayıldımm evdee bir sürü keçemm varrr yapsamm ne iyi olur :)
embir dedi ki…
Dikişdersi, yeteneksinizin, hobivakti, Jeliboncuk ve tesettüraşktır çok teşekkür ederim.

Nedret ablacım ben size detay vereyim o zaman. Terliğin tabanında iki renk toplam 4 kat keçe var. En altında da deri var. Üst kısmın içi de astarlı, gerisi gözüktüğü gibi :))
leyya-craftmania dedi ki…
süpersonik güzel bşey bu embir.ohh sıcak sıcak giyin:)
Creative Mind dedi ki…
these are really looking good..very nice...it will be better if you post some big images..these are little..but best...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak