16 Aralık 2009

Özlemişsinizdir Diye Yeniden Yaptım:)

Image Hosted by ImageShack.us

by embir

:))) ay yine mi embir dediğinizi duyar gibiyim. Evet yine özel gün çantası yaptım. Hatta burada anneme yaptığıma çok benziyor ama ortasına metal diktim bunun. Bu tam kime niyet kime kısmet bir çalışma oldu. Aslında bunu başkası için yapmıştım fakat bugün bir arkadaşıma hediye ettim. Acil durum hediye kutum seni çok seviyorum.

Akşam iş çıkışı şu benim mutfak setlerinden varsa yenilerini alayım diye gittim. Daha önce satılan siyah beyazdan bir tane daha aldım ve 3 farklı desenden de birer adet aldım. Almak isteyenler için birazdan fotolarını çekip pasajıma ekleyeceğim bilginiz olsun.

Bizim ofisde 2 gündür internet yok:( fatura gelmemiş ve ödeme yapılmayınca da kesmişler, sanırım yarın kulanmaya başlarız tekrar. İşte bloglara giremiyorum, websense uygulanıyor yani Türkçe mealiyle siteler engellendiğinden açamıyoruz. Nasıl oluyorsa 10marifet açılabiliyor ama onda da üye girişi yapılamıyor, yani en fazla yorumları okuyabilirim o kadar. Yani iş yerinde bu tarz eylemlerde istesemde bulunamıyorum ama iş için bile o kadar çok kullanıyormuşum ki, iki gündür bir iş yapıcam şurdan bakayım diyorum aaaa olmuyor. Print alıcam yok o bile olmuyor, benim laptop ağda bile gözükmüyor. Gelsin flashlar kaydedilsin, arkadaşların senin yerine çıktı alsın. Offf offf ömür törpüsü. Teknoloji hayatımıza o kadar girmişsi küçük bir aksaklık hayatımızı felç edebiliyor:(

İşte böyle arkadaşlar, bana müsaade daha yeni önlüklerimi fotoğraflıycam ve pasajıma ekliycem. Haydi kalın sağlıkla

4 yorum:

nokuruncocuklari dedi ki...

çok hoş olmuş çantanız bu gidişle çanta yapımına beni de başlatacaksınız:)) gaza geliyorum

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

BUNLAR MÜCEVHER KESESİ GİBİ OLMUŞ EMBİRİM.

Magia da Inês dedi ki...

Olá, amiga!
Passei para ver as novidades...amei!
Seu trabalho é muito inspirador!...
Um ótimo fim de semana!
Beijinhos carinhosos.
Itabira - Brasil

embir dedi ki...

nokuruncum teşekkürler canım,
ninecim isteyen mücevherde koyabilir tabi:))
Magia merci şekerim (ne dediğini bilemedim ama küfretmemişsindir değil mi?:))