Ana içeriğe atla

Kahverengi Kolyem

Image Hosted by ImageShack.us

by embir

Bayramda bu yana yazı ekleyemedim. İşlerim çok yoğumdu ve birde şehir dışına gitmem gerekti. Bu sabah döndüm. Azıcık kendime gelince de hemen yazı hazırlığına geçtim. Şimdi sadede geliyorum :)

Uzun zaman önce yapmıştım bu kolyemi. Geçenlerde takılarımı bir düzenleyeyim dediğimde altlarda kalan ve hiç kullanmadığım canım kolyemi bulunca aldım hemen taktım. Takmışken de fotolayım dedim:))

Yapılışına gelince; mum ipe cam boncuk ve metalleri diziyoruz. Sarkıtlarını yapmak için ise çivi tele (adı bu muydu? uzun zamandır takı yapmadım isimlerini de unutmuşum) kristal boncuklarımı geçirdim, uçlarına da metal ortası boncuklu şeylerimi (neyleri mi?) taktım ve bunları da mum ipli kısmın aralarına ekledim. Ucuna da kapama takıp klipsi geçirdim bitti gitti :))

Yorumlar

tasarım mekani dedi ki…
gecmis bayramin mubarek ola.. evine tekrardan hosgeldin :)) Taki calisman guzel olmus... sevgiler medinem
ÇOK KİBAR,BONCUKLARLA SAÇINIZ AYNI RENK NASIL GÜZEL DURMUŞLAR.
şule dedi ki…
hoşgeldiniz diyelim size o zaman kolyenizde çok şık ellerinize saglık
celebi74 dedi ki…
çivi tel demene sanırım gerek yok benim bildiğim kadarı ile çivi desen yeterli :) bende ço kaz ilgilendim takılarla çok şey bilmem ama alırken çivi derdi hep satıcı :)
güle güle kullan.. benim de böle ele gelmeyen takılarım var bence öle kutularda altta kaldığı için.. güzel bir askılık olsa evden çıkarken hangisi bu kıyafetime uyar acaba diyip baksak ve takıp çıksak olur ama bende de hepsi bir kutuda inan kutu karışmasın diye uzun zamandır bişi takmıyorum :))
Çok şık olmus canım
embir dedi ki…
çelebicim güldürdün beni, yorum yazan elleriniz dert görmesin arkadaşlar.
nuran dedi ki…
kolye ne kadar güzel olmuş, sizede çok yakışmış
Adsız dedi ki…
hi there embir.blogspot.com owner discovered your website via search engine but it was hard to find and I see you could have more visitors because there are not so many comments yet. I have discovered site which offer to dramatically increase traffic to your site http://xrumerservice.org they claim they managed to get close to 1000 visitors/day using their services you could also get lot more targeted traffic from search engines as you have now. I used their services and got significantly more visitors to my blog. Hope this helps :) They offer most cost effective backlink service Take care. Jason

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak