Ana içeriğe atla

Süper Yaka

Image Hosted by ImageShack.us

by embir

Merhabalar,

Haftanın son gününe geldik, benim için çok hızlı geçti. Sadece bu hafta değil, birkaç yıldır zaman nasıl geçiyor anlamıyor. Bir bakıma güzel bir şey olsa da (demek ki yapacak çok işim var ve zamanı anlamıyorum)bir taraftan da zamanı doya doya yaşayamıyorum diye düşünüyorum. Hoş zamanım çok eğlenceli geçiyor, işimde ve özel hayatımda mutluyum, e sanal hayatımda güzel ama yine de geçen zamanı azıcık yavaşlatmak fena olmazdı...

Konumuza gelecek olursak, bu benim çok sevdiğim bir dantel boncuk, pul ve inci işlemeli yaka. Bunu annemden almıştım. Gençliğinde ördürmüş. Örenin emeğine sağlık diyorum. Nasıl yapmış maşallah demek lazım. Bu güzelliği sizlerde görün istedim. Şimdiden herkese mutlu bir hafta sonu diliyorum.

Yorumlar

YETENEK-SİZİN dedi ki…
çok ihtişamlı ii günlerde kullan
Embircim gercekten şahane örülmüş
SÜPER DEĞİL MUHTEŞEM YAKA BENCE
suzy dedi ki…
Yaka gerçekten olağanüstü Embir. Haklısın. Ayrıca zamanı ben de anlayamıyorum, inadına mı bu kadar hızlı gidiyor. Amacı bizi yaşlandırmak mı ne:)
neduk dedi ki…
Evet canım, annemin de vardı.Senin annenin ki elti eltiye küstü adlı örnek.Üzerine boncuk işlenmiş.Çok tatlı bir modeldir.Nereye koysan yakışır.Çok severim.
nalan dedi ki…
orgucuoyuncakcınine dedi ki...
SÜPER DEĞİL MUHTEŞEM YAKA BENCE
valla bence de

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak