Ana içeriğe atla

Tatil Bitti Peki Nereler Keşfedildi-2

Image Hosted by ImageShack.us

By embir

Yedigöller fotolarına devam ediyorum. Fotolara sayı yerleştirmemişim. Şöyle yapalım. Sol üsten başlayarak yazıyorum.
1. foto: Akşam yaptığımız mangal sefasından bir görüntü, lüks lambamızda yanımızda ay ne romantik :) Zaten başımıza ne geldiyse bu mangal sevdasından geldi.
2. foto: Göllerden birisindeki köprü üzerinde
3. foto: Yine bir gölde kayanın üzerinde embir:)
4. foto: Başka bir gölde kujum ve ben
5. foto: Bu da başka bir gölün köprüsünde ben
6. foto: Bekçi kulübesi
7. foto: İsimlerini unuttuğum için başka bir göl deyip geçiyorum. Sanırım bu nazlı göldü
8. foto: Pınar ve ben
9. foto: Yerleşim planı, burada tüm göller ve isimleri mevcut, bizim konakladığımız yer dağ evleri yazılmış, karenin ortasında azıcık aşağıya doğru.

Ha söylemeyi unuttum bir önceki postumda telefonla konuşmak için 5 kilometre yürüdük demiştik ya, işte oradan dönerken de 500 m ilerde anıt ağaç olduğunu görünce oraya yürümüştük. Toplamda 11 km yürüdük. Yaklaşık da 500 m yükseğe çıktık. Ahh ahhh :)

Yorumlar

derya dedi ki…
Ne güzel kareler harika bir tatil olmuş hayırlı ramazanlar canım öpüyo
rum...
pembe tatlar dedi ki…
GERÇEKTEN TATİL BAYA GÜZEL GEÇMİŞ:)
SEMYIL dedi ki…
embircim resimlere bakınca manzaraya imrenmemek elde değil
Ahh bir de yaşam şartları elverişli olsaymış tadına doyulmazmış mangal sefasının :)))
SEMYIL dedi ki…
embircim resimlere bakınca manzaraya imrenmemek elde değil
Ahh bir de yaşam şartları elverişli olsaymış tadına doyulmazmış mangal sefasının :)))
embir dedi ki…
Manzaraya aldanmayın arkadaşlar, tesisin bakıma ihtiyacı var.
Fiyatları da kamu personeline hafta için 45, hafta sonu 50 tl, bungalov ücreti iyi ama içi iyi değil. Şuranın işletmesini bana verecekler, insanlar akın akın gelir valla.
Sema ablacım bizim tatil sefa mı cefa mı oldu bilemedim valla :))
Paşa dedi ki…
ooo ne güsel işte doğal yaşam ve bol yürüyüş:)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. KaynakBalkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak