Ana içeriğe atla

Yumurta Kolisinden Aydınlatma

Yumurta kolilerini değerlendirmek isteyenler için bir çalışma buldum. Abajurunuz kirlendikçe, eskidikçe yenisi ile değiştirebilirsiniz :)) Nasıl olsa yeni kolileri hemen alabiliriz :))

Bunu nasıl yapıcam diyorsanız evinizdeki abajurun şapkasından sıkıldıysanız onu çıkartın ve iki tane 30 luk yumurta kolisini birleştirip abajur şapkanızı yapabilirsiniz. Burada

Yorumlar

Bitki Cadısı dedi ki…
embir,iki blogunada normal şekilde ulaşamıyorum mahkeme kararıyla engellenmiştir yazısı çıkıyor ,kuzum ne yaptın,yoksa yumurta kolileriyle lgili bizim bilmediğimiz sakıncalı bir şey mi var?buraya yorum yazabilmek için gizlen net ten girdim bilgin ola.
embir dedi ki…
Canım ya hiçbirşey yapmadım. Dün akşam bir tıkladım açılmış. Çok sevindim bende ama az önce embir'a yasak gelmiş gözüküyor. Enteresan ya. Neler oluyor?
Yelda dedi ki…
Ellerine sağlık çok hoş olmuşlar
♥ Craft Woman ♥ dedi ki…
apmamız gereken çoğaldı valla embirim sen benimkileri ben seninkileri yap yap sonunda tükkan açıcaz bacım
embir dedi ki…
Yeldacım bunları ben yapmadım canım ama yapan insan iyi tasarlamış :))
embir dedi ki…
craftım benim canım ya, doğru dedin bizim evler sonunda ya patlayacak ya da dükkan açmak zorunlu hale gelecek :))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak