Ana içeriğe atla

Sonunda

Selamlar, 

Bu perşembe günü sonunda kursum bitti. Son sınavımı da tamamladım ve artık haftada dört gün iş çıkışı 3-4 saatimi kursa giderek harcamayacağım. Yaklaşık iki hafta içinde son proje ödevimi de tamamlayınca her şey tamamlanacak. Gerçi şimdi Osmanlıca kursuna başlamayı planlıyorum ama grafik ve web tasarımı kursu kadar uzun soluklu olmayacak.

Az sonra Bolu'ya gideceğim, yakın zamanda yaptığım cicik çalışmalarımı oradayken sizinle paylaşmayı planladım. Şimdi valizimi hazırlamalıyım. Herkesin bu güzel pazar gününü neşe içinde geçirmesini diliyorum. (zuzucuğummmmm seni çok ösledim:(( )

Hoşçakalın, mutlu kalın....

Embir


Yorumlar

Yelda dedi ki…
Canım iyi yolculuklarr
CEPAYNASI dedi ki…
iyi yolculuklar.....
embir dedi ki…
Çok teşekkürler, perşembe yuvama dönücem ama sanki hasta oluyorum, gözlerimin içi yanmaya başladı:((
mormenekselerr dedi ki…
slmlar sagol,iyi yolculuklar arkadaşım

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak