Ana içeriğe atla

Dilekten Görkemli Blog Ödülü

Sevgili Dilek/Asyayaren bana ödül verdi. Görkemli blog ödülüymüş bunun adı, bloğu görkemli olanlara veriliyormuş. Ay çok mutlu oldum. Blogumuzda görkemli oldu. Pırıltıları görebiliyor musunuz? :))
Efendim bende kabul ederlerse blogları görkemli olan arkadaşlarımdan bir kaç tanesine bu ödülü sunmak isterim.

Sesiber
Ayça
Yelda
Hatice
Anne Kaz
Çocukla Çocuk

Yorumlar

DİLEK dedi ki…
ne hızlısın kı:))ben başka yerlere bakana kadar dakkada alıp yayınlamışsan bilem . teşekkür ederim.
sesiber dedi ki…
Embirim ödül aldın deyince üstümü falan değişmeden pjamalarla geldim ama kusurabakma:)) Bu benim ilk blogger ödülüm. Çok kıymetli o yüzden. Aldım kabul ettim. Bakalım ben kimlere versem...
Çoook teşekkür ederim canım.
embir dedi ki…
Sorma sesicim bende pijamalarla aldım ödülümü, demek ki böylesi makbul oluyor, bloglar parlıyor ya parlatanlar perişan oluyorlar :))

Asyacım hızlıyımdır:))
Yelda dedi ki…
Ay çok teşekkür ederim ödüle benide layık gördüğün için
Allahtan Ödülümü üstüm başım, kaşım gözüm düzgün bir şekilde aldım, rujum küpem bile var :))))
Teşekkürler tekrar sevgiler
Ayça dedi ki…
Yok yok artık bu ödülün üzerine sana bir kavanoz portakal reçeli getirmem gerek, hem cumartesi sabah güzel gider kahvaltıda :D Tşk ederimmmmm :)
Cocukla Cocuk dedi ki…
Embir'cim ne güzel bir ödül bu böyle, her taraf pırıl pırıl olmuş. Çok teşekkür ediyoruz. Sevgiler gönderiyoruz.
malla dedi ki…
Tebrik ediyorum. Hep mutlu haberlere...
Htc dedi ki…
Hemen aldım ödülümü:Pp ÇOk teşekkür ettim ve ben de aynen hemen yazdım=) ama pijamalarla değil=)
orgueli dedi ki…
Bir ödülde benden:)
beyaz mendil dedi ki…
Embir'ciğim bloğun hakikaten görkemli,ben de sana ödülünü yolluyorum.
embir dedi ki…
Yaşasınnnn bir ödülüm daha oldu :)) Teşekkürler arkadaşlarım canlarım

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak