21 Şubat 2010

embir'den son durum

Herkese kocaman bir merhaba,

Uzun zamandır ortalıkta yokum, bir süre daha olamayacağım, hatta sanırım bu yıl daha az görüşücez:( İşlerim çoook yoğun bu sebeple eve yorgun gelince ne elim bir işe gidiyor ne de laptop'a...

2 hafta önce zar zor bir kaç gün izin aldım, kuzenim gelecekti. Onunla bir iki gün Ankara'da gezdik (bir gün yaklaşık 9 saat çarşıda gezdik, alış veriş yaptık) sonra Eskişehir'e gittik. İki günde orada birlikteydik. Sonra ben iznim bittiği için döndüm maalesef. Sonrasında da eğitimim vardı. Bir hafta boyunca yorucu bir eğiitm programını uygulayınca, dün akşam eve geldim ve hemen uyudum. Ah sormayın bu aralar istediğim tek şey uyumak aslında. Haftaya yine uzun soluklu bir eğitim programı beni bekliyor olacak.

Hatta bununla da yetinmedim, hep eğitim vermek olmaz dedim bende bir eğitim alayım diye web, grafik tasarımı kursuna başlıyacağım. Henüz kaydımı yaptıramadım, sanırım Mart ayı sonunda başlayacak gruba bir ara kayıt yaptıracağım ve yaklaşık 7 ay sürecek. Tüm hafta sonları 09.00-14.00 saatleri arası kursta olacağım. 

Seyahatlerimde önümüzdeki haftalarda başlıyor, yani benden haber alamazsanız bilin ki eğitim aşkına yollarda heba olacağım:))))

Bu arada canım kuzenim (iki tane var birisi Vildan ablam, diğeri de memacığım Lemanım) sana da iyi ki doğdun diyorum. Herşey gönlünce olsun memacımmmm, kocaman öpücüklerimi gönderiyorum.

Haydi kalın sağlıcakla....

10 yorum:

Sibella dedi ki...

Canın sağolsun arkadaşım, sen yalnız arada kısa da olsa bir ses ver iyi misin diye, merak etmeyelim, öpüyorum :)

neduk dedi ki...

Sağlığın yerinde olsun da çalış kızım. Ne güzel kendini daha da geliştirmek için çaba harcıyorsun.Allah kolaylık versin.Başarılar dilerim.Sevgiler.

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

HASTA FİLAN OLMA İYİ OL DA.ARADA ÇÖÖ DERSİN BİZE.AMAN ÖĞRENMEK GİBİSİ VAR MI NİNEM.ALLAH KUVVET VERSİN.ÖPERİM ÇOK ÇOK.ÖZLETME

Anne Kaz dedi ki...

hep istemişimdir bir web tasarım ve yazılım kursunu katılmayı artık bildiklerini bizimle de paylaşırsın.. kolay gelsin

SEMYIL dedi ki...

Canımmmm sağlığın yerinde olsun yeter. arada da böyle bir ışık verirsen bana merak etmem seni....
bu arada zuzucuğunu ihmal etme gerisi teferruat :))
sana kolaylıklar diliyor bol bol enerji yolluyor kooooocaman öpüyorum :)))

dolunay82 dedi ki...

embir ne zamandır göremedik 10 marifette ve sitende.merak ediyordum.ne güzel boş kalmaktan çalışmak helede yeni bir şeyler öğrenmek iyidir.sana kolay gelsin.umarım işlerini güzelce bir an önce halledersinde yine sıksık izleriz seni:)

celebi74 dedi ki...

sana bol başarılar arkadaşım.. bence arada bir eğitimlerinden kesitler ver bize :)) selamlar..

sena dedi ki...

Sevgili Embir sana bolş şanslar dilerim. Kolay gelsin. Sana minik bir ödülüm var: http://renginefendisi.blogspot.com/2010/03/kreatif-blog-odulu.html

Paşa dedi ki...

allah yardımcın olsun kolay gelsin...

orgucuoyuncakcınine dedi ki...

canım sağ olasın.iyi ol da ne yapalım gözler arıyor alışınca embirim nerede diye.öperim bende