Ana içeriğe atla

İzmir'den Selamlar

Merhabalar,

Uzun zamandır ortalıkta yoktum evet haklısınız, buraları çok ihmal ettim ama işlerim çok yoğun :(( zamanım yok birşey üretemiyorum, bu sebeple de arada ses vermek adına yazmak istedim.

Cumartesi sabahı İzmir'e geldim, hava inanılmaz güzel, güneşliydi. Eğitim programımız Pazar günü başlayacağı için kendimizi dışarı attık ve gezip eğledik. İyi ki de yapmışız, çünkü Cumartesi akşam üzeri başlayan yağmur Pazar gününü de kasvetli bir hale getirmişti ama bugün hava harika, güneş güzel yüzünü bizden esirgemedi. Çalışıyor olsakda güneşi görmek çok güzel, içim mutlulukla dolu, bol enerjiye sahibim, yaşasın güneş...

Burada herşey yolunda minik bir sorun dışında demek daha doğru olur, o minik sorun büyür mü bilemedim, daha sonra isim vermeden minik sorunumuzu sizlerle de paylaşabilirim. Cuma sabahı evimde olucam ama hafta sonu içinde Eskişehir'e gitmeyi istiyorum, bilmem yapabilir miyim?

Benden haberler bu kadar
İş+eğitim+seyahat=Embir :)
Haydi kalın sağlıcakla...

Yorumlar

Sibella dedi ki…
Kolay gelsin, iyi çalışmalar, iyi gezmeler, hepsi birarada, öpüyorum :)
neduk dedi ki…
Çok şükür sesini duyduk. Ara sıra böyle ses ver, merak ediyoruz. Kolay gelsin. Sevgiler.
Beyaz Kkelebek dedi ki…
Güzel İzmirimize hoşgeldin,sefalar getirdin canım.Anladığım kadarıyla çok yoğunsun yoksa bir gün ağırlamak isterdim seni.Sevgiler :)
Arzu dedi ki…
kolay gelsinnnnn
Ayça dedi ki…
Hihihi tam seni anlatan bir üçlü olmuş :) Ben seni Haiti'den falan çıkarsın diye bekledim ama neyse yakınlardaymışsın :) Kolay gelsin şekerim, öperim çok
embir dedi ki…
beyazkelebeğim çok sağolasın, sanırım Nisan başında tekrar İzmir'de olucam, seninle tanışmayı çok isterim.

Arkadaşlarrrr döndüm bennnn:)
leyya-craftmania dedi ki…
hıh kumaşlar bu kez kadıköy cuma pazarından.eh bi de istanbul yap sen artık:)
leyya-craftmania dedi ki…
embiiiir tatlım ben de uğramamışım nicedir sana:)oh oh seyahat iyidir.bi de eğitim krem dö la krem olmuş:))(itiraf etmek gerekirse tempoyu okurken bile yoruldum)sana kolaylık veee zaman içinde zaman diliyorum.nasıl:))
hoşheldin kaybolma bu kadar gözük arada):)sevgiler
Beyaz Kkelebek dedi ki…
En yakın zamanda görüşmek dileğyle canım.sevgiler :)
Sibella dedi ki…
Eminecim kayboldun yine, özledim seni, yazılarını. Bir ses ver, öpüyorum, sevgiler :)
Adsız dedi ki…
hey all embir.blogspot.com blogger discovered your site via Google but it was hard to find and I see you could have more visitors because there are not so many comments yet. I have discovered site which offer to dramatically increase traffic to your website http://xrumerservice.org they claim they managed to get close to 1000 visitors/day using their services you could also get lot more targeted traffic from search engines as you have now. I used their services and got significantly more visitors to my website. Hope this helps :) They offer best backlinks service Take care. Jason
Adsız dedi ki…
Make $1,000's Weekly with a Health Internet Business of Your Very Own

Now get a complete fully-operational "Health eBiz" in a box!

This amazing site:

* Closes sales automatically for you!

* Has a complete electronic sales manager that makes all upsells for you!

* Collects subscribers and leads automatically!

* Contains a complete "health e-Mall!"

* Contains up to 90 additional income streams!

* Contains several powerful videos!

Has a "live" spokesmodel that walks out onto your visitors' screens and closes up to 396% MORE sales for you!

Includes complete professional set-up by Expert Web Development & Programming Team!

This NEW "Health Biz In a Box" complete and fully-operational website allows you to make all the cash you want from a fully-operational automatic cash-generating web business!

Read how it works here:

=> best affiliate website

But rumor has it there may be a ceiling on the number of these Internet "health-biz" sites being given out in order to avoid everyone having one and risking market saturation.

Join the ranks of these people above and read how it works by going to:

=> best affiliate website

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak