Ana içeriğe atla

Hediyelerim Gelmiş


by embir

Ay çok mutluyum. Neden mi? Çünkü cici iki hediyem oldu.

İlk hediyem sevgili çocuklaçocuk'tan geldi. Yeni yıl hediyesi şans fili. Arkadaşlarım elceğizleriyle yapmışlar. Etiketi de çok güzel, çok mutlu oldum. Filimi alalı yaklaşık 2 hafta oldu ama paylaşmak bugüne kısmemiş. Çooook teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Diğer hediyemi de bu akşam sevgili Banuca'dan aldım. Geçen gün adresimi istemişti. Akşam eve gelince posta kutusuna bir bakayım dedim veeee işte bu güzel kartı gördüm. Lay lay lommm. Benim yeni yıla girmeden önceki son takımtım olan maskelerden yapmış. Süslü püslü maskeli kartım içinde banuca'ya çoook teşekkür ediyorum.

Sevgiyle kalın.

Yorumlar

AtolyeKedi dedi ki…
ne kadar güzel çok şanslısınız hediyelerinizi güle güle kullanın
ŞANSLI dedi ki…
İyi günlerde kullan canım.Şans getirsinler sana inşallah.
Sevgiler...
Antigone dedi ki…
çok şeker ikisi de, güle güle kullan ;D
cansudere dedi ki…
çok güzel canım. güle güle kullan sevgilerç...
Cocukla Cocuk dedi ki…
iyi gunlerde kullan , yeniyılda şans, uğur getirsin sana
banuca dedi ki…
Sana özel demiştim ya:)) Baktıkça beni anarsın...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak