Ana içeriğe atla

Eğer Erkek Olsaydım... Mim

Sevgili Sesiber beni mimlemiş. Mimimizin konusu erkek olsaydım yapacağım ve yapmayacağım 5 şey nedir?

Hemen başlayalım.

Yapacaklarım:
  1. Kesinlikle hergün spor yapardım (bunu kadın olsam da yapabilirim ama böylece bahanem oluyor)
  2. Kibar, kadın ruhundan anlayan, centilmen, aşka aşık bir erkek olurdum.
  3. İnsanların (özellikle de kadınların) parmaklarını yiyeceği türden bir kaç nefis ve özel yemek tarifinin üstadı olurdum.
  4. Sırtıma çantamı alıp dünya turuna çıkardım (nerde akşam orda sabah)
  5. Hayatımın kadınını bulduğumda ise onu asla elimden kaçırmaz (ona sık sık çiçek ve minik hediyeler alır, onu ne kadar çok sevdiğimi söylerdim) sonrasında da mükemmel bir eş ve baba olurdum.

Yapmayacaklarım:

  1. Eğer aşık değilsem bir kadının kalbini kırmaz duygularım değişmeye başlamışsa bunu ona kibarca söyler, hiç bir kadını madden ya da manevi olarak aldatmazdım.
  2. Kadın gördümü ağzının suyu yandan şıp şıp şıp akan ayran gönüllü bir erkek olmazdım.
  3. Kadınlara şiddet gösteren bir erkek olmazdım.
  4. Futbol izlemez, hani oldu da izledim küfür etmezdim.
  5. Alış veriş (bunu kujum söyledi :))

Ben kimi mimlesem acaba???

Haroşa

Örgücünine

Nalan abla

Lilibebek

Yorumlar

sesiber dedi ki…
Hepsi iyi de, o sırtına çantanı alıp gezme fikri olmaz, yanında sevgülün varsa olur, olmazsa kız bırakır seni benden söylemesi.
Alışveriş yapmaz mıydın? Olmadı, Sen evde kaldın:))

Bu blogdaki popüler yayınlar

Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak

Balkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. Kaynak