Ana içeriğe atla

Yaşasın Bloğumuz

Herkese özlem dolu bir merhaba,

İşte sonunda buradayız, bloglarımız nihayet açıldı, he yooo :))
Baharın kapımıza gelip dayandığı şu günlerde içimizdeki sevinç ve coşku ile kim bilir ne güzellikler yapacağız ve paylaşmaya devam edeceğiz.

İşlerim her ne kadar yoğun olsa da bulduğum her fırsatta bloğumda yazmaya devam edeceğim.

Haydi arkadaşlar kaldığımız yerden devam edelim....

Sevgiler.

Yorumlar

Nedret dedi ki…
Biz kalmadık, devam ettik canım... DNS'leri değiştire değiştire zorla girdik bloglarımıza. Oysa sen ne yaptın? Pılıyı pırtıyı toplayıp Facebook'a yerleştin. Oyun üstüne oyun, görmedik mi sanıyorsun? Cezalısın, tek ayak üstünde dur:)))
Hoşgeldin!
Hadi kaldığımız yerden devam edelim:)
Sevgiler:)
Hı pardon nerede kalmıştık:)))
embir dedi ki…
allahım nedret ablacım herşeyin farkındaymış :) oyunu bıraktım artık yaşasın blog kardeşliği :))

Gönülçelenim valla bende nerede kaldığımı hatırlayamıyorum :))
fiamma dedi ki…
Özledik seni Embirciğim, hoşgeldin :)
Vladimir dedi ki…
Bir daha tekrarlamayacağını ümid etymekten başka birşey gelmiyor malesef elimizden. hayırlı olsun bakalım. Sevgiler.
embir dedi ki…
Fiammacım ve Vladimir teşekkür ediyorum
ZELİHA-UMUTSEPETİ dedi ki…
Hoşgeldin canım :)
Hoşluklar paylaşırız inşAllah..
Kocaman öpüyorum..
embir dedi ki…
hoşbulduk zelhacımmmm, güzel paylaşımlara...
DERYA dedi ki…
ben de sizin gibi geçici süre ara verenlerdenim. tekrar bloglarımıza kavuşmak güzel oldu.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Balkonlarımız İçin Fikirler-1

Bahar geldiğine göre, doğa ile birlikte bizde de canlanma oluyor. Kendimizi iyi hissettiğimiz zaman daha mutlu ve enerjik oluyoruz. Bu enerji ile evimizin dekorunda da değişiklik yapma arzusu doğuyor. Sizlerle paylaşacağım "Balkonlarımız İçin Fikirler" başlığı altında ciciş çalışmaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu fikir yine bir "Kendin Yap" çalışması. İstediğiniz bir leğen ile bu çalışmayı yapabilirsiniz. Leğeniniz şeffaf olursa ve kenarlarını rengarenk boyarsanız da çok şirin olacaktır. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile yine şeffaf bir plastiğe ihtiyacımız olacak. Leğenin yarısına kadar (yarım ay şeklinde) şeffaf plastiği yapıştırın ve iyice kuruduğuna emin olduktan sonra içine toprağı koyun, çok sulama gerektirmeyen kaktüs tarzı çiçekleri de ekerek balkonunuzun duvarına asabilirsiniz. E tabi isterseniz burayı evinizin küçük serası şeklinde de değerlendirebilir, görseldeki gibi nane, biberiye, maydanoz vb. ekebilirsiniz. KaynakBalkonlarımız İçin Fikirler-3

Balkonlarımız için fikirler bölümünün üçüncü paylaşımını saksılarla ilgili yapmak istedim. Klasik düz saksılarınızı eğlenceli hale getirmek için hayal gücünüzü kullanın. 
Boyalar, kumaşlar, kalemler, peçeteler, dergiler, renkli taşlar, kullanmadığınız cd'ler, tahta parçaları, gazoz kapakları... yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli aslında. Hatta annelerimizin emektar yoğurt kaplarını bile şık saksılara dönüştürebilirsiniz. Bu sebeple sizlerle bazı görseller paylaşıyorum. Kaynak

Diğer balkon fikirlerine bakmak isterseniz. Balkon fikirleri-1 Balkon fikirleri-2 Pinterest bahçe ve balkon fikirleri


Eskiyen Bluzları Yenileyelim

Eskiyen, küçülen ya da sıkıldığınız kıyafetlerinizi yenilemeye ne dersiniz?
Aşağıdaki görsellerden en çok beğendiğim birinci fotoğraf oldu. Bluzlarınızın kollarının üst kısmını kesin ve farklı bir kumaşla ve bu senenin de modası olduğu üzere araları açık olarak dikin. 
Bir gömleğin altı ile diğerinin üstünü birleştirebilir ya da bir bluzun ortasını istediğiniz bir kumaş ile değiştirebilirsiniz. Kaynak