22 Ağustos 2010

Kolyelerim ve benden son haberlerHerkese Merhabalar,

Kursumun bitmesine 2 ay kaldı. Bir bitsin işte o zaman bol bol yazacağım. Kursun bu kadar uzun olması beni zorladı. Aslında diğer kursiyerlerde öyle. Akşama kadar çalışıp haftada 4 akşam o kadar uzun kursa gitmek offff çok zor. Grafik bölümü bitti. Şimdi web kısmındayız. Dreamweaver'dayız, birde flash var. Sonra bitecek. Tabi kamerayla izlenip kayda alınan sınavlarımız ve proje ödevlerimizden hiiiç bahsetmiyorum.

Blogger yenilenmiş, sizler birbirinden güzel cicişler yapmaya devam etmişsiniz. Dün biraz gezindim, bakayım dedim arkadaşlarım neler yapmış. Yaptıklarınızı gördükçe bundan da ondan da yapmalıyım dedim durdum.

O gaz ile bu kolyeleri yaptım. Aslında üç kolyeyi de yapalı çok olmuştu ama sadece siyah ipe geçirip yapmıştım. Alt sağdaki gibi. Bugün kendime biraz zaman ayırdım ve kolyelerimi yeniledim. Üsttekilere takım olarak küpede yaptım. Küpe aparatım yoktu bende hazır halka küpeme taktım.

Bu yoğunlukta tatilimi de yaptım. Bu seneki geçen seneye benzemedi çok şükür :)) Dinlendim, yüzdüm, güneşlendim. Yaşasın!!! Önümüzdeki hafta için birkaç gün izin aldım. Kuzenim geliyor, onunla Eskişehir'de buluşacağım. Bir de kujumun kardeşi askere gitti. Şimdi Kastamonu'da, haftaya onunda yemin töreni olacak. Kujum da oraya gidecek...

Benden son haberler böyle işte, haydi kalın sağlıcakla....

10 yorum:

ACEMİHOBİCİ dedi ki...

e hoşgeldin, hele şükür ses çıktı senden sonunda:)))) en son taşınıyoruz demiştin, dünyanın öbür ucuna mı taşındı bu kız da bu kadar uzun sürdü diye düşünmeye başlamıştım ben de:))))

zor tabi, o kadar yoğunlukta bir de blogla ilgilenmek haklısın, bana iki misafir geldi de bir ay dokunmadım bilgisayara:)))))

kolyelerin çok şık olmuş şekerim ellerine sağlık, bayıldım:))))
devam et yapmaya ve yazmaya da özletme bir daha kendini:)))

embir dedi ki...

Canım ya teşekkürler, uzun zaman sonra yeni yazıma ilk yorumda senden geldi. Ne güzel ya, çok özlemişim...

Antigone dedi ki...

çok güzel olmuşlar, ellerine sağlık. kursun bir an önce bitsin de sen de cicilerinle şenlendir buraları ;D

embir dedi ki...

Antigonecim sağolasın tatlım, evet ya bitsin şu kurs da döneyim aranıza...

YETENEK-SİZİN dedi ki...

hoşgeldin Embir, ne güzel aldığım kadarı ile grafik tasarım kursuna gidiyorsun artık güzel site tasarımları yaparsın bizlerde bakarız. Yaptığın kolyelerde çok şık olmuş, ellerine sağlık

Sibella dedi ki...

Hoşgeldin hayatım, çok özlemişiz vallahi :)

MARİFETLİ PERİ dedi ki...

Arada aklıma geliyordun, nerede bu kız diyordum. Haber almak iyi oldu. İyi olmana sevindim. Bu kadar uzatma arayı, birşeyler yaz. Hadi sana kolay gelsin. Hoş geldin:)

sevim dedi ki...

gözlerim arar olmuştu nerelerde diye
kursta kolaylıklar dilerim kolyelerde çok şık

embir dedi ki...

Yorumlarınızı okumak içimi ısıttı, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve kocaman öpüyorum.

mormenekselerr dedi ki...

ellerine sağlık, çok şık olmuş